Magnolia 1

 

...w sercu Świeradowa Zdroju...

Dom Wczasowy Magnolia I położony jest w sercu Świeradowa Zdroju, w wyjątkowym miejscu gdzie wszystko znajduje się nieopodal. Budynek zalicza się do najpiękniejszych w Świeradowie, jest to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi.

Dom Wczasowy Magnolia I to 63 komfortowo urządzone pokoje, restauracja serwująca potrawy kuchni polskiej, a także bogato wyposażona baza zabiegowa, siłownia, grota solna, basen solankowy oraz duży basen kryty, gdzie bardzo szybko można zregenerować siły. Wszystko to stwarza idealne warunki dla odpoczynku oraz aktywnego spędzenia czasu.

Dla Gości hotelu udostępniamy na życzenie komputer z dostępem WiFi.

Parking hotelowy jest parkingiem niestrzeżonym –bezpłatnym .

Hotel Magnolia  nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody, zniszczenia, i uszkodzenia pojazdu , powstałe na terenie parkingu oraz nie gwarantuje miejsc postojowych.


ZOBACZ GALERIĘ

...miejsce gdzie czas płynie wolniej...

Dom Wczasowy Magnolia I to miejsce, gdzie czas płynie wolniej, miejsce gdzie każdy gość traktowany jest indywidualnie a życzliwa obsługa w profesjonalny sposób zadba o spełnienie oczekiwań naszych gości. To miejsce w którym przekonasz się, co naprawdę znaczy polska gościnność.

Rezerwacja