DW Magnolia
MAGNOLIA Świeradów-Zdrój- ul. Zdrojowa 9 / Stokowa 3, tel.75 78 16 278 kom.506 452 199, recepcja@dwmagnolia.pl
  Przyjazd
  Wyjazd
Rezerwuj
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Atrakcje

Poznaj Świeradów Zdrój

Świeradów Zdrój

MALOWNICZE MIASTO

położone na wysokości od 450 – 650m n.p.m. w sercu Gór Izerskich zalicza się do najpiękniejszego krajobrazu Dolnego Śląska. Kurort Świeradów Zdrój położony jest w dolinie rzeki Kwisy z dala od miejskiego zgiełku w miejscu , gdzie panuje cisza i spokój . Tutejsze walory klimatyczne wpływają pozytywnie na regenerację sił ,pozwalają wypocząć i zrelaksować się .Wyjątkowy , leczniczy mikroklimat i bogactwo lokalnych minerałów , radoczynnej wody oraz złóż borowiny wpłynęły na popularność Świeradowa jako znanego uzdrowiska sięgającego tradycją setek lat.

U nas nigdy się nie nudzisz

Zapraszamy do Magnolii w Świeradowie Zdroju.

Do szczególnie aktywnego wypoczynku zachęcają znakomicie przygotowane baseny kryte z masażami wodnymi i natryskami, baseny solankowe, jacuzzi, groty solne, sauny suche. W swojej ofercie posiadamy również urozmaiconą bazę zabiegową z kąpielami perełkowymi, ,zabiegami borowinowymi, inhalacje, - wszystko to sprawi, że poczują się Państwo wypoczęci i zrelaksowani, a jednocześnie młodsi i zdrowsi.

Obecnie w Świeradowie Zdroju

leczy się choroby reumatyczne

schorzenia ruchu , układu krążenia oraz choroby kobiece. Rdzenne skarby natury są znane od XVII wieku i pomagają w leczeniu jak i uśmierzaniu bólu do dnia dzisiejszego.

Góry Izerskie zachęcają do aktywnego wypoczynku podczas wędrówek pieszych i rowerowych . W sezonie zimowym w mieście i okolicach czynne są wyciągi narciarskie, kolej gondolowa – raj dla fanów białego szaleństwa.

Świeradów Zdrój położony jest u styku czeskiej i niemieckiej granicy ,co jest świetną okazją do poznania i porównania tychże okolic i ich kultur.

Bez względu na to czy, wybierają Państwo wypoczynek aktywny, czy też bierny, u nas można znaleźć wszystko, o czym można marzyć podczas urlopu.

Tutejsza okolica

ma do zaproponowania wiele atrakcji

Szczególnie w sezonie zimowym: wyciągi narciarskie, kolej gondolowa (narciarska trasa zjazdowa 2,5 km), kuligi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje 1, 2, 3 -osobowe z łazienkami z kabiną natryskową , telewizor 28’ 32’, sejf, radio, telefon, bezprzewodowy internet WiFi.

Dodatkowe atrakcje w hotelu to : wieczorki taneczne, fitness, sauna.

Wśród wielu ścieżek pieszych na, których można uprawiać jogging znajdują się również oznaczone ścieżki rowerowe łącząc malownicze miasteczka i wsie.

Pełny pozytywnych wrażeń jest spacer na Stóg Izerski, gdzie zachowując spokój mogą Państwo spotkać liczne gatunki ptactwa oraz leśne zwierzęta.

OFERTY SPECJALNE

Przygotowane z myślą o gościach

cena od
1150

LETNI WYPOCZYNEK

Zobacz szczegóły

cena od
1729

cena od
1225

Pobyt wypoczynkowy

Zobacz szczegóły

cena od
1498

cena od
1295

cena od
1350

BOŻE NARODZENIE

Zobacz szczegóły

cena od
1495

Sylwestrowe szaleństwo

Zobacz szczegóły

cena od
1197

Sylwester inaczej

Zobacz szczegóły

cena od
260

FERIE ZIMOWE W GÓRACH 2024

Zobacz szczegóły

Lokalizacja

Znajdź nas na mapie

rezerwacja