Przyjazd
  Wyjazd
Rezerwuj
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Atrakcje

Poznaj Świeradów Zdrój

Świeradów Zdrój

MALOWNICZE MIASTO

położone na wysokości od 450 – 650m n.p.m. w sercu Gór Izerskich zalicza się do najpiękniejszego krajobrazu Dolnego Śląska. Kurort Świeradów Zdrój położony jest w dolinie rzeki Kwisy z dala od miejskiego zgiełku w miejscu , gdzie panuje cisza i spokój . Tutejsze walory klimatyczne wpływają pozytywnie na regenerację sił ,pozwalają wypocząć i zrelaksować się .Wyjątkowy , leczniczy mikroklimat i bogactwo lokalnych minerałów , radoczynnej wody oraz złóż borowiny wpłynęły na popularność Świeradowa jako znanego uzdrowiska sięgającego tradycją setek lat.

U nas nigdy się nie nudzisz

Zapraszamy do Magnolii w Świeradowie Zdroju.

Do szczególnie aktywnego wypoczynku zachęcają znakomicie przygotowane baseny kryte z masażami wodnymi i natryskami, baseny solankowe, jacuzzi, groty solne, sauny suche. W swojej ofercie posiadamy również urozmaiconą bazę zabiegową z kąpielami perełkowymi, ,zabiegami borowinowymi, inhalacje, - wszystko to sprawi, że poczują się Państwo wypoczęci i zrelaksowani, a jednocześnie młodsi i zdrowsi.

Obecnie w Świeradowie Zdroju

leczy się choroby reumatyczne

schorzenia ruchu , układu krążenia oraz choroby kobiece. Rdzenne skarby natury są znane od XVII wieku i pomagają w leczeniu jak i uśmierzaniu bólu do dnia dzisiejszego.

Góry Izerskie zachęcają do aktywnego wypoczynku podczas wędrówek pieszych i rowerowych . W sezonie zimowym w mieście i okolicach czynne są wyciągi narciarskie, kolej gondolowa – raj dla fanów białego szaleństwa.

Świeradów Zdrój położony jest u styku czeskiej i niemieckiej granicy ,co jest świetną okazją do poznania i porównania tychże okolic i ich kultur.

Bez względu na to czy, wybierają Państwo wypoczynek aktywny, czy też bierny, u nas można znaleźć wszystko, o czym można marzyć podczas urlopu.

Tutejsza okolica

ma do zaproponowania wiele atrakcji

Szczególnie w sezonie zimowym: wyciągi narciarskie, kolej gondolowa (narciarska trasa zjazdowa 2,5 km), kuligi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje 1, 2, 3 -osobowe z łazienkami z kabiną natryskową , telewizor 28’ 32’, sejf, radio, telefon, bezprzewodowy internet WiFi.

Dodatkowe atrakcje w hotelu to : wieczorki taneczne, fitness, sauna.

Wśród wielu ścieżek pieszych na, których można uprawiać jogging znajdują się również oznaczone ścieżki rowerowe łącząc malownicze miasteczka i wsie.

Pełny pozytywnych wrażeń jest spacer na Stóg Izerski, gdzie zachowując spokój mogą Państwo spotkać liczne gatunki ptactwa oraz leśne zwierzęta.

OFERTY SPECJALNE

Przygotowane z myślą o gościach

cena od
890

Październikowe Last Minute

Zobacz szczegóły

cena od
1050

Pobyt wypoczynkowy

Zobacz szczegóły

cena od
1498

Letni urlop z zabiegami

Zobacz szczegóły

cena od
1099

Jesień nie musi być szara!

Zobacz szczegóły

cena od
1550

BOŻE NARODZENIE

Zobacz szczegóły

cena od
1590

Sylwester z balem

Zobacz szczegóły

cena od
1200

Pobyt sylwestrowy bez balu

Zobacz szczegóły

Lokalizacja

Znajdź nas na mapie

rezerwacja